Wydarzenia

13 i 16 grudnia w naszej szkole odbył się mikołajkowy turniej gry w kosza. Uczniowie rozegrali mecze, walcząc tym samym o zdobycie pierwszego miejsca. Główną nagrodą był voucher na "Dzień bez pytania". Poziom spotkań był bardzo wysoki. Mecze obfitowały w wiele bardzo składnych i miłych dla oka akcji. Uczniowie zawzięcie walczyli o zdobycie jak najlepszego miejsca.
W piątek mecze zostały rozegrane przez klasy siódme i ósme, a w poniedziałek przez młodszych uczniów.
A tak przedstawiają się wyniki:
Klasy siódme i ósme:
1. miejsce - klasa 8B
2. miejsce - klasa 7B
3. miejsce - klasa 8A
4. miejsce - klasa 7A
Klasy szóste:
1. miejsce - 6C
2. miejsce - 6B
3. miejsce - 6A
Klasy piąte:
1. miejsce - klasa 5A
2. miejsce - klasa 5C
3. miejsce - klasa 5B
4. miejsce - klasa 5D
Gratulujemy i czekamy z niecierpliwością na kolejny turniej!

ZOBACZ ZDJĘCIA