Wydarzenia

W minioną sobotę (tj. 7 grudnia 2019 r.) w Zatorze odbył się Mikołajkowy turniej piłki siatkowej. Udział w nim wzięło pięć drużyn: SP1 Wadowice, Zator 1, Zator 2, Wysoka oraz SP5 Wadowice. Każda z drużyn rozegrała 4 mecze w systemie "każdy z każdym".
Nasza drużyna od samego początku narzuciła rywalom twarde warunki gry. Mocna zagrywka, która odrzuciła przeciwników od siatki i pomysłowość w rozgrywaniu piłki przyniosły trzy efektowne zwycięstwa z bilansem setów 2:0! Ależ to były niesamowite mecze! Już po trzech meczach zdobyliśmy 9 punktów i wiedzieliśmy, że zwycięstwa w turnieju nikt nam już nie odbierze. Ostatni mecz z Zatorem 1 okazał się już formalnością i chociaż przegrany przez nas dopiero w tie breaku 13:15 został okrzyknięty najlepszym widowiskiem zawodów.
A oto klasyfikacja końcowa:
1. miejsce - SP1 Wadowice
2. miejsce - Zator 1
3. miejsce - SP5 Wadowice
Nasi bohaterowie zagrali w składzie: Patrycja Wiercimak, Amelia Banaś, Martyna Tyborowska, Martyna Lizoń, Hanna Handzlik, Nikodem Wiktor i Szymon Kula.
Gratulacje dla wszystkich. Byliście wspaniali!

ZOBACZ ZDJĘCIA