Wydarzenia

5 grudnia 2109 r. został rozegrany gminny turniej tenisa stołowego w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach w Choczni naszą szkołę reprezentowali chłopcy w składzie: Ksawery Jędrzejowski, Leon Siwula, Mateusz Porębski, Krzysztof Szczygieł, Gabriel Chmura i Igor Szurek oraz dziewczyny w składzie: Patrycja Matuszyk, Maja Tatar, Wiktoria Jamróz, Klaudia Warmuz i Oliwia Stecko.
W grach indywidualnych do dalszych rozgrywek awansował Ksawery Jędrzejowski, zajmując 5. miejsce w turnieju. Bardzo blisko awansu była również Patrycja, która uplasowała się na 7. miejscu (6 osób awansowało dalej). Należy tutaj zwrócić uwagę na wiek naszych sportowców – w składzie byli uczniowie z roczników 2008 i 2009. Za rok będziemy mocniejsi. W klasyfikacji drużynowej zarówno dziewczyny, jak i chłopcy zajęli 3. miejsce.
Gratuluję naszym młodym tenisistom i tenisistkom wspaniałej, sportowej postawy!

ZOBACZ ZDJĘCIA