Wydarzenia

Coraz bliżej święta... Ten niezwykły czas oczekiwania umiliły nam – kolejny już raz – Mikołajki z "Gazetą Krakowską". W czwartkowe przedpołudnie (5 grudnia) uczniowie wadowickich szkół i przedszkoli mogli obejrzeć w Kinie Centrum film pt. "Kraina Lodu 2". Najnowsza produkcja Disney’a, będąca kontynuacją kultowej już pierwszej części przygód Elzy, Anny i bałwanka Olafa, okazała się wyjątkowo trafionym prezentem! Dzieci nagrodziły pokaz oklaskami, wyszły z kina uśmiechnięte, zadowolone i – co najważniejsze – z przekonaniem, że warto było być grzecznym cały rok.
Bardzo dziękujemy sponsorom tegorocznej przedświątecznej niespodzianki. W role Świętych Mikołajów wcieliły się, obok "Gazety Krakowskiej", firmy: Galicjanka, Parkowa, Wizan, Adamex, Austrotherm, Wędzarnia z Biertowic, Dan Cake, a także pan Filip Kaczyński, poseł na Sejm RP.

Bardzo dziękujemy Kochanym Mikołajom!
Dzieci z SP1 Wadowice