W minionym tygodniu do rywalizacji gminnej przystąpili piłkarze i piłkarki nożne.
W dniu 23.10.2019 w Szkole Podstawowej nr 4 walczyli chłopcy z rocznika 2007 i młodsi. Po emocjonujących meczach wywalczyli 4. miejsce.
Ich starsi koledzy z roczników 2005 i 2006 rywalizowali w tej samej szkole w dniu 29.10.2019 r. Każdy rozegrany mecz był pasjonujący i przynoszący nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Nasi chłopcy zajęli wysokie 3. miejsce, ulegając w grupie jedynie mistrzowi gminy SP Chocznia nr 1.
Najwięcej szczęścia miały dziewczynki z rocznika 2007 i młodsze, które w dniu 28.10.2019 r. pojechały walczyć o miano mistrzyń gminy do Choczni. Tam okazało się, że są najmocniejsze. Wygrywając 3 mecze i jeden remisując, zajęły 1. miejsce w gminie i będą reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych!
Świetnie też spisały się dziewczyny z 7 i 8 klasy na turnieju w Choczni, który odbył się 30.10.2019 r. Przez rozgrywki grupowe przeszły jak "burza" i z 1. miejsca awansowały do finału. Tam spotkały się z dziewczynami z Jaroszowic. Mecz był zacięty i wyrównany – po regulaminowym czasie i po dogrywce było 0:0 i dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę – wygrała drużyna z Jaroszowic, a "Jedyneczka" zajęła 2. miejsce!

Brawa dla wszystkich drużyn za wspaniałą walkę i zachowanie godne sportowców!

Składy drużyn

• Dziewczęta (2007 i młodsze): Izabela Tomczewska, Klaudia Warmuz, Laura Niewidok, Gabriela Kolber, Daria Wacław, Natalia Żwirkowska, Patrycja Matuszyk, Martyna Grabowska,
  • Chłopcy (2007 i młodsi): Maksymilian Garb, Patryk Szafraniec, Kamil Nowotarski, Konrad Świętek, Wiktor Pająk, Maciej Sitarz, Antoni Ryłko
  • Chłopcy (2005- 2006): Karol Hareńczyk, Konrad Bednarek , Oliwier Chylewski, Michał Wilk, Wojciech Trzupek, Conrado Grzeczyński, Kacper Kręcioch, Nikodem Wiktor, Karol Jarkowski