Wydarzenia - 2018/2019

Dnia 22 maja br. kl. 4b oraz 4c wyruszyły na wycieczkę w Pieniny. Z Wadowic wyjechaliśmy o godz. 6.35 - podróż trwała ok. 3 godz. Przez cały dzień towarzyszyła nam pani przewodnik.
Najpierw udaliśmy się do zamku z tarasem widokowym oraz muzeum w Niedzicy, następnie mogliśmy zakupić pamiątki. Kolejną atrakcją naszej wycieczki był rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, który trwał 15 min. W ramach wycieczki odbyło się także zwiedzanie ruin zamku w Czorsztynie, oglądanie widoku Tatr, jeziora oraz zapory, na której znajdowało się malowidło 3D. Kolejnym obiektem, który zwiedzaliśmy, było Muzeum Przyrodnicze w Krościenku, gdzie znajdowały się wypchane zwierzęta, obiekty 3D, a także atrapy obiektów przyrodniczych. Pod koniec wycieczki udaliśmy się do restauracji McDonald's, po posiłku nastąpił powrót do domu i zakończenie wycieczki.

ZOBACZ ZDJĘCIA