Wydarzenia - 2018/2019

19 maja na wadowickim rynku odbyła się piąta już edycja Biegu Wadowickiego. 70 osób z naszej szkoły pokazało jak bardzo lubią biegać i spotkało się w niedzielne przedpołudnie na fajnej zabawie. Najmłodsi zawodnicy biegali dystans 200 m, klasy 3-4 biegały 400 m, natomiast pozostali zmagali się na dystansie 1 km ulicami naszego miasta. Doping naszych rodziców i bliskich dodawał nam otuchy i dlatego wybiegaliśmy wspaniałe miejsca. Najmłodsi stanęli na podium aż cztery razy: Oliwia Szklarek zajęła 2. miejsce, Helenka Niedziółka - 3. miejsce, Radek Pałosz - 1. miejsce i Filip Kruliczak - 3. miejsce. Natomiast w starszej grupie Małgosia Łozińska wybiegała 1. miejsce, Adrian Skrzypkowski - 2. miejsce oraz Natalka Kruliczak - 3. miejsce. Wielu, wielu zawodników uplasowało się tuż za podium. BRAWA! Dla wszystkich uczestników odebraliśmy puchar dla najliczniejszej szkoły w tym biegu. Gratulujemy. Jesteśmy z was dumni, że tak licznie i chętnie z uśmiechniętymi buziami pokazaliście, że aktywnie spędzony czas to lekarstwo na nudę.  Do zobaczenia na kolejnym biegu.

ZOBACZ ZDJĘCIA