Wydarzenia - 2018/2019

Tym razem w role myszek wcielili się uczniowie klasy 3a - członkowie teatralnego koła języka angielskiego. To Iga Sparzyńska, Wiktoria Król, Małgosia Woźny, Ksawery Jędrzejowski i Nikola Wróbel jako szare, angielskie myszki (w popielatych opaskach) zorganizowały zabawę - zagadki o zwierzętach. Każda z myszek opisywała w języku angielskim zwierzę, a zadaniem reszty było odgadnięcie jego nazwy. Zagadki dotyczyły zwierząt domowych, egzotycznych i wiejskich. Do każdej kategorii zwierząt dzieci zaśpiewały piosenkę i prezentowały kolorowe ilustracje wybranych zwierząt. Ponadto Nikola odegrała jeszcze rolę odwiecznego wroga myszek - czarnego kota, który lubi mleko i... myszki. Widownią byli uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich. Podpowiedzi uczniów z widowni dowiodły, że dzieci rozumiały treści zagadek. Bravo, let's still learn English!

ZOBACZ ZDJĘCIA