Wydarzenia

11 lutego 2019 r. nasza ekipa pływacka wzięła udział w powiatowych zawodach pływackich. Starsi pływacy zmagali się już od rana ze swoimi rówieśnikami. Wiktor Pałosz i Mateusz Guzik stanęli na podium w stylu grzbietowym i awansowali do województwa. Natomiast drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Czapla, Oliwia Kumorek, Iza Gąsiorek, Natalia Kruliczak i Zuzia Kosek zajęły III miejsce w sztafecie 6x50m. Chłopcy w składzie: Maciej Tatar, Filip Chudy, Łukasz Żegliński, Benio Bogacki, Mateusz Kowalczyk i Wiktor Pałosz wypływali II miejsce w pływaniu sztafetowym.

Młodsi pływacy w szerszym składzie zmagali się od godz. 10:00 i zakończyli zawody ze wspaniałymi wynikami.
Kategoria młodsza (kl. 1-3):
Maks Bobik - I miejsce w stylu klasycznym, Jan Cholewa - I miejsce w stylu grzbietowym,
Kategoria starsza (kl.4-6):
Małgosia Łozińska - I miejsce w stylu motylkowym, Olga Rokowska - II miejsce w stylu motylkowym, Marta Gibas - II miejsce w stylu grzbietowym, Tomasz Kaczor - III miejsce w stylu grzbietowym, Bartek Guzek - I miejsce w stylu dowolnym.

W pływaniu drużynowym 6x25 m chłopcy są mistrzami powiatu. Sztafeta w składzie: Bartek Guzek, Maciej Sitarz, Maks Bobik, Jan Puto, Jan Cholewa i Konrad Świętek była niepokonana. Dziewczynkom też brakło niewiele, zajęły II miejsce, płynąc w składzie: Marta Gibas, Maja Tatar, Olga Rokowska, Maja Woźnicka, Małgosia Łozińska i Martynka Mierzejewska. Gratulujemy wszystkim zawodnikom. Trenujcie dalej, bo czekają nas jeszcze wojewódzkie zawody pływackie i zawody o Puchar Burmistrza.

ZOBACZ ZDJĘCIA