Wydarzenia

13 grudnia 2018 r. klasy 4b oraz 4c wybrały się do Teatru Lalek Banialuka w Bielsku-Białej. Podróż trwała ok. 2 godz. Po dotarciu na miejsce zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie pod ogromną choinką. Następnie obejrzeliśmy spektakl pt. "Mr Scrooge" oparty na motywach "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa. Przedstawienie trwało prawie 90 min. Grę aktorów nagrodziliśmy gorącymi brawami. Po przedstawieniu braliśmy udział w warsztatach pt. "Magiczne miejsca teatru". Zwiedzaliśmy kulisy scen teatralnych, poznaliśmy różne rodzaje lalek, mieliśmy przyjemność zobaczyć jak tworzy się lalki oraz widzieliśmy pracownie strojów dla aktorów. Już pod koniec naszej wycieczki wyruszyliśmy w drogę powrotną do Wadowic. Dojechaliśmy na miejsce zbiórki i z uśmiechem na twarzy rozeszliśmy się do domów. Było bardzo znakomicie. Długo będziemy wspominać ten wspólny wyjazd.

ZOBACZ ZDJĘCIA