Wydarzenia

27 listopada 2018 r. wieczornym koncertem "W hołdzie Ojczyźnie naszej" podsumowaliśmy szkolne całoroczne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Na scenie wystąpili uczniowie klas 3a, 3b, 5a oraz szkolne zespoły wokalne Agachór i Tremusie wraz z opiekunami. W ich wykonaniu wielopokoleniowa publiczność zgromadzona na widowni usłyszała wiersze, historyczne refleksje oraz bogaty repertuar pieśni patriotycznych.
Gościem specjalnym uroczystości byla 13. Drużyna Harcerska "Krzyk", która wraz z drużynowym Olafem Kocurem zaprezentowała kilka harcerskich piosenek.
Wspólny śpiew i wspomnienie tych, którzy zginęli w walce o wolność, były wzruszającym ukoronowaniem tej wyjątkowej dla Polaków patriotycznej rocznicy. Na koniec wszyscy zaproszeni mogli posilić się żołnierską grochówką.

ZOBACZ ZDJĘCIA