Wydarzenia

W środę 31 października w dzień Halloween uczniowie z klasy 3b pod kierunkiem pani Moniki Marcinkiewicz zaprezentowali swoim koleżankom i kolegom z klas I-III swoje pierwsze przedstawienie. Byli to uczestnicy koła teatralnego z języka angielskiego. Wcielili się oni w role szarych myszek, które rysowały na Halloween swoje potwory. Przedstawienie nosiło tytuł "My monster". Myszki (Emilka Chmielowska, Maja Homel, Tomek Siedlecki, Lena Bargieł, Milenka Bołbot, Kinga Chołocińska i Kasia Czaicka) opowiadały po angielsku o swoich narysowanych potworkach. Milenka Bołbot nawet opisała swojego potworka - pluszaka! Kacper Stanek i Konrad Maciaczyk dodatkowo prezentowali kolorowe karty z częściami ciała. Oli Kryjak przypadła rola czarnego kota, który jest czarnym charakterem z racji braku sympatii do myszy. Przedstawienie ożywiły piosenki w języku angielskim: "Hallo, funny monster" i piosenka gimnastyczna "Head and shoulders", do której włączyła się widownia. Aplauz dzieci były dowodem, że przedstawienie podobało się, bo wszyscy rozumieli o czym mówią aktorzy. Brawa dla widowni za pilną naukę języka angielskiego!

ZOBACZ ZDJĘCIA