Wydarzenia

Kolejny udany turniej zaliczyli piłkarze z naszej szkoły! W dniu 23 października 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 chłopcy z roczników 2006-2008 rywalizowali o tytuł mistrza gminy w halowej piłce nożnej. Turniej rozpoczęliśmy od gładkiego zwycięstwa z SP Kopiec 4:1. W kolejnych meczach zremisowaliśmy 0:0 z SP1 Chocznia, wygraliśmy 3:0 z SP Wysoka i zremisowaliśmy 2:2 z SP4 Wadowice. Te wyniki niestety nie dały nam awansu do finału i musieliśmy się zadowolić trzecim miejscem. Szczęście było na wyciągnięcie ręki - wystarczyło wygrać mecz z SP4, ale niestety w ostatniej minucie pechowo straciliśmy bramkę...
Gratuluję chłopcom wielkiego serca do gry! Maks z rocznika 2008 zagrał we wszystkich meczach w podstawowym składzie, Maciek strzelił najwięcej bramek w turnieju, Kamil bronił jak Szczęsny! Brawo cała drużyna! Ręce same składały się do oklasków.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce: SP 1 Chocznia
II miejsce: SP Klecza Dolna
III miejsce: SP 5 Wadowice i SP 1 Wadowice
V miejsce: SP 4 Wadowice i SP 2 Wadowice
VII miejsce: SP na Kopcu i SP Jaroszowice
IX miejsce: SP 2 Chocznia i SP Wysoka

Skład naszej drużyny:
Maksymilian Garb, Conrado Grzeczyński, Kacper Kręcioch, Kamil Kwieciński, Kamil Nowotarski, Wiktor Pająk, Mateusz Przystał, Maciej Sitarz, Korad Świętek, Nikodem Wiktor.