Wydarzenia - 2017/2018

30 maja 2018 r. nasi siatkarze - 25 osób z klas VI i VII trenujących siatkówkę - spotkało się z Dorotą Świeniewicz w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Sienkiewicza. Najpierw odbyły się ciekawe wykłady trenera mentalnego oraz dietetyka, następnie przeprowadzona została rozmowa z Mistrzynią Europy z 2003 i 2005 roku. Dorota Świeniewicz opowiedziała, w jaki sposób rozwijała się jej kariera (a rozpoczęła swoją przygodę z siatkówką już w czwartej klasie), jak ważna jest ciężka praca, aby osiągnąć marzenia i swoje cele. Następnie poprowadziła z młodszymi uczniami trening. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie, uścisnęliśmy dłoń sportowej sławy, zdobyliśmy kilka autografów i wróciliśmy do szkoły. To była dla nas wyjątkowa lekcja, warto w życiu próbować swoich sił, trenować z zapałem, poświęceniem i się nie poddawać.

ZOBACZ ZDJĘCIA