Wydarzenia - 2017/2018

W dniu 16 maja 2018 roku 9 uczniów pod opieką pani Elżbiety Mierzejewskiej pojechało po odbiór nagród i wyróżnień za konkurs pt. "Jan Paweł II - Święty z naszych stron". Konkurs był organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Choczni pod patronatem Burmistrza Wadowic.    
W kategorii literackiej I miejsce zajął uczeń kl.3a  Ignacy Kęder.
W kategorii "praca plastyczna" w młodszej grupie wiekowej I miejsce zajął Tadeusz Lempart z kl. 2b, II miejsce - Wiktoria Król z kl. 2a, III miejsce przypadło Mai Homel z kl. 2b. Wyróżnienie otrzymała Zofia Paśnik z kl. 1b.
W kategorii "praca plastyczna" w starszej grupie wiekowej III miejsce zajęła Maja Janicka z kl. 4b, a wyróżnienia otrzymały: Martyna Mierzejewska, Karolina Król i Anna Adamczyk z kl. 5a.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA