Wydarzenia - 2017/2018

W środę 28 marca 2018 r. odbyły się dwa świąteczne apele. Klasa 1c z pomocą dzieci z oddziału przedszkolnego przypomniała najmłodszym uczniom naszej szkoły o wielkanocnych zwyczajach, tradycjach.

Klasa 7b przygotowała apel wielkanocny dla klas 4-7 - do rozważań o męce Pańskiej uczniowie przygotowali krótkie sceny obrazujące ostatnie chwile z życia Jezusa. Aktorzy na chwilę przenieśli nas w czasy Chrystusa. Artystom towarzyszył zespół muzyczny Tremusie pod kierunkiem p. Agnieszki Handzlik. Słowa rozważań Drogi Krzyżowej, skupienie aktorów i ich postawa pozwoliły lepiej przygotować się nam do się Świąt Wielkanocnych. 

Niech się święci Alleluja!
Wielkanoc nam zawitała!
Życzymy od serca,
by Wam wszystkim
szczęście, radość
i spokój dawała...

Świąteczne życzenia składa Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP1 Wadowice

ZOBACZ ZDJĘCIA