Wydarzenia - 2017/2018

W ostatni dzień przed feriami dzieci z klas młodszych uczestniczyły w KOSMICZNYM BALU KARNAWAŁOWYM. Do szkoły przybyło dwóch gości z odległej galaktyki - pan Sebastian Chmiel i pani Elżbieta Twardzik. Szukali Ziemian i znaleźli uśmiechnięte i rozbawione dzieci. W rytm wielu współczesnych hitów muzycznych dzieci prezentowały swoje stroje, podążając Drogą Mleczną. Nie zabrakło licznych zabaw muzycznych - samodzielnych, w parach, grupach i całymi klasami. Podczas krótkiej przerwy uczniowie częstowali się słodkimi pączkami i pyszną herbatą. Na zakończenie wspaniałej zabawy dzieci bawiły się i tańczyły ze sreberkami, z których później powstał gwiezdny pył. Nie zabrakło też dużej ilości pyłu spadającego ze sceny. Zadowolone dzieci nie mogły się rozstać z przybyszami z kosmosu. To był bardzo udany bal, fantastyczne pożegnanie przed dwutygodniową przerwą.

ZOBACZ ZDJĘCIA