SKKT - 2018/2019

Finał tegorocznej edycji AndInO odbył się 8 czerwca w pięknej górskiej miejscowości Kaczyna. Naszą szkołę reprezentowała doskonała ekipa znawców topografii, 26 uczniów podzielonych na osiem drużyn w dwóch kategoriach.
W kategorii starszej TM (gim. i kl. 7-8) zwyciężył zespół Pompa Team (Bartosz Więcek, Norbert Handzlik, Jakub Pietrykowski). Na trzecim miejscu znaleźli się Lasołazy (Mikołaj Chmura, Maciej Tatar, Wiktor Pałosz), a tuż za podium uplasowały się Drzewołazy (Milena Wójcik, Natalia Króliczak, Joanna Stuglik). Pozostałe drużyny również spisały się świetnie, w top 10 zmieściły się Pandusie (Oliwia Kumorek, Zuzanna Kosek, Dominika Hydzik, Emilia Pieczonka) oraz Czarno-Biali (Maciej Skrzyński, Dawid Cygan, Karol Jarkowski).
W kategorii TD (kl. 4-6) drugie miejsce zajął zespół Leśne Wiewiórki (Magda Górecka, Martyna Roman, Kacper Wądolny). Za podium znalazły się Best Girls (Maja Tatar, Maja Woźnicka, Aleksandra Targosz, Wiktoria Jamróz) i Ybki Rybki (Konrad Świętek, Kacper i Kamil Zamorscy).
Świetne wyniki naszej reprezentacji przełożyły się na zwycięstwo SP1 Wadowice w rywalizacji szkół w obu kategoriach TD i TM. Gratulujemy!