SKKT - 2017/2018

Wieczorem 15 grudnia 2017 r., 21 uczniów z klas IV-V oraz sześcioletni Radzio wybrali się do schroniska PTTK "Pod Leskowcem". Celem tego nocnego wyjścia było spotkanie w górach Mikołaja.
O godz. 17.30 wystartowaliśmy z Ponikwi, by po około dwóch godzinach, przy blasku latarek, dojść do schroniska. Nasz trud został nagrodzony - w schronisku rzeczywiście odwiedził nas Święty Mikołaj. Pogratulował wszystkim wytrwałości w podejściu i nagrodził drobnymi upominkami. Do późnych godzin nocnych trwały zabawy i rozmowy w pokojach.
Rankiem, po śniadaniu wybraliśmy się na szczyt Gronia Jana Pawła II i Leskowca. W drodze powrotnej humory wszystkim dopisywały i już po około 1,5 godzinie dotarliśmy do Ponikwi, gdzie czekał na nas bus. Przed południem szczęśliwi wróciliśmy do Wadowic.
Kierownik i uczestnicy wycieczki serdecznie dziękują pani Marzenie Pałosz i panom Robertowi Tatarowi i Filipowi Pasternakowi za opiekę w trakcie imprezy.

ZOBACZ ZDJĘCIA