Wydarzenia

23. dzień września - jesień powitała nas piękną, słoneczną pogodą. Ten dzień był pełen miłych chwil, niespodzianek i atrakcji dla najmłodszej grupy wiekowej. Wszystkie dzieci przybyły do szkoły ubrane w barwy jesieni, niektórzy zamienili się w fantastyczne postaci (PANI JESIEŃ). Były piękne jesienne bukiety, kapelusze, czapeczki, opaski, korale i inna, jesienna „biżuteria”. Każda klasa uwieczniła te stroje na fotografii. Ponadto mieliśmy małe ŚWIĘTO ZIEMNIAKA. W tym dniu nasze Panie kucharki zamieniły kuchnię i jadalnię w restaurację McDonald's i serwowały dla klas 1-3 ziemniaczane frytki. (Chyba były pyszne, bo wszystkie tacki zostały puste!) Był też soczek z darów jesieni – jabłek.
Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za wspaniałe stroje, za inwencję twórczą, Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w wykonaniu, Paniom z kuchni, Pani Wiesi za pomoc w obsłudze i Radzie Rodziców za ufundowanie smacznej niespodzianki.
Oby cała jesień była tak piękna, jak jej początek!

ZOBACZ ZDJĘCIA