Wydarzenia

W minionym tygodniu do rywalizacji o mistrzostwo gminy stanęły koszykarki (formuła 3x3). Turniej odbył się w dniu 31 listopada 2019 r. w SP w Kleczy Dolnej.
Pierwsze swoje mecze rozegrały dziewczyny z rocznika 2006. Po bardzo zaciętych meczach nasze koszykarki uległy zespołom z SP 4 oraz gospodyniom turnieju i zajęły 3. miejsce. Zawody wygrały dziewczyny z  SP Klecza Dolna.
Później swoje mecze rozegrały młodsze koleżanki. Nasze zawodniczki rozegrały dwa mecze, najpierw po zaciętej rywalizacji ulegając Kleczy Dolnej, a później przegrywając z SP4 Wadowice. Ostatecznie zawodniczki z SP1 zajęły 3. miejsce w turnieju, a wygrały dziewczęta z SP4 Wadowice. Biorąc pod uwagę fakt, że w formule 3x3 startowaliśmy pierwszy raz, to naszym drużynom poszło bardzo dobrze, a doświadczenie zdobyte zaowocuje w przyszłości. Gratulujemy naszym zawodnikom i zawodniczkom!
Składy drużyn:
Dziewczęta - 2006 r. : Martyna Tyborowska, Małgorzata Łozińska, Martyna Lizoń, Oliwia Medoń
Dziewczęta - 2007 r. i młodsze: Julia Lorek, Zuzanna Rumszewicz, Wiktoria Jamróz, Maja Sarnecka

ZOBACZ ZDJĘCIA