22 października to ważna data dla naszej szkolnej społeczności. W tym dniu obchodzimy Święto Patrona - św. Jana Pawła II. Akademię z okazji rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Apostolską przygotowali uczniowie z klasy 5d oraz 3b. Dokonano także zaprzysiężenia składu nowego pocztu sztandarowego (chorąży - Mateusz Przystał, asysta - Nikola Matysiak, Małgorzata Łozińska).

Wręczone zostały nagrody dla laureatów ogólnopolskiego konkursu "40. Rocznica Pierwszej Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski - Czy pamiętasz? Czy wiesz?". III miejsce zajęli nasi absolwenci - Oliwia Koniorczyk, Izabela Gąsiorek i Jakub Pietrykowski, a wyróżnienie uzyskali: Zuzanna Kosek i Zofia Potoczny oraz Łukasz Żmij.

Po spróbowaniu domowych wypieków przyniesionych przez uczniów wszyscy spacerowym krokiem dotarli do kościoła św. Piotra Apostoła na Mszę św.  - w tym roku obchodom Święta Szkoły i Święta Chleba towarzyszyła wyjątowo piękna, słoneczna pogoda.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację
Święta Chleba
- LISTA OSÓB