3 października 2019 r. świętowaliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Na uczniów klas trzecich czekały specjalnie przygotowane Patrole Egzaminacyjne, które przepytywały ze znajomości tabliczki mnożenia w zakresie 50. Składy zespołów tworzyli uczniowie klas: 5b oraz 7b.
Spośród uczniów klas 4-8 wyznaczono reprezentację 10 osób, które wzięły udział w Szkolnym Turnieju Tabliczki Mnożenia i Dzielenia. Byli to uczniowi, którzy przeszli pomyślnie przez eliminacje przygotowujące do udziału w konkursie, rozwiązując test ze znajomości tabliczki mnożenia i dzielenia korzystając z aplikacji Quizizz. Podczas turnieju zawodnikom kibicowali uczniowie klas: 3b, 4a oraz 8a. Zwyciężczynią konkursu została Nikola z klasy 7b. Uczennica otrzymała tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w aktywny udział związany z obchodami tego dnia w naszej szkole. Zapraszamy do kolejnego wspólnego świętowania już za rok!