Wydarzenia - 2018/2019

Ostatnie dni obfitowały w ilość zawodów sportowych. Oprócz wojewódzkich zawodów w biegach przełajowych, o których pisaliśmy już wcześniej, zakończonych zresztą świetnym wynikiem, odbyły się także zawody lekkoatletyczne i piłki nożnej. 21 maja w SP 2 w Wadowicach rozegrany został finał powiatowy Czwórboju Lekkoatletycznego w ramach Igrzysk Dzieci, podczas którego zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła wysokie II miejsce. Warto nadmienić, iż chłopcy, uzyskując wynik 716 pkt., przegrali  zaledwie trzema punktami mistrzostwo powiatu. W skład reprezentacji szkoły w czwórboju weszli: Amelia Banaś, Marta Gibas, Hanna Handzlik, Wiktoria Jamróz, Małgorzata Łozińska, Laura Spisak, Kacper Kręcioch, Kamil Nowotarski, Wiktor Pająk, Antoni Ryłko, Maciej Sitarz i Alan Smaza.
Z kolei 23 maja na hali sportowej SP 4 w Wadowicach swoje umiejętności mogły zaprezentować  nasze piłkarki nożne, które podczas finału powiatowego Igrzysk Dzieci, po zaciętym boju, zdobyły wicemistrzostwo powiatu. Szkołę reprezentowały: Amelia Banaś, Hanna Handzlik, Małgorzata Łozińska, Martyna Lizoń, Laura Niewidok, Katarzyna Stanaszek, Izabela Tomczewska i Martyna Tyborowska. Serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów!