Wydarzenia

W piątek 10 maja na wadowickim stadionie rozegrały się biegi drużynowe. W naszym powiecie startowało wielu biegaczy, w każdej kategorii wiekowej aż 42 biegaczy. Każda drużyna liczyła 6 osób i każdy miał za zadanie dobiec z jak najwyższą lokatą do mety. Następnie sumowało się i miejsca i punkty i wybierano najlepszą ekipę, która pojedzie do Nowego Targu na biegi wojewódzkie. Naszą gminę reprezentowały aż trzy drużyny z naszej szkoły. Najmłodsze dziewczynki z klas IV wywalczyły III miejsce, chłopcy z klas V-VI wybiegali II miejsce, natomiast dziewczęta z klas V-VI zdobyły I miejsce i awans do województwa. Gratulujemy biegaczom! Choć pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza i nie zdążyliśmy się lepiej przygotować do zawodów, to pokazaliście swoją klasę. Jesteśmy z was dumni. Zwycięskiej drużynie życzymy powodzenia na kolejnym etapie!

ZOBACZ ZDJĘCIA