Wydarzenia - 2018/2019

Za nami kolejny udany sezon narciarski. Po kilku piątkowych wyjazdach na "deski" przyszedł czas na Mistrzostwa Gminy Wadowice w Narciarstwie Alpejskim, które odbyły się 6 marca 2019 r. na stoku narciarskim Beskid w Spytkowicach. W rywalizacji o puchary i medale wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Walka o medale była zawzięta, a nasi narciarze spisali się znakomicie. W poszczególnych grupach wiekowych zdobyliśmy kilka miejsc na podium.

Klasy 0-3 (roczniki 2009-2012)
Kategoria chłopcy:
I miejsce - Adrian Targosz (3a)
II miejsce - Jan Cholewa (4a)
III miejsce - Kamil Kręcioch (1a)
Kategoria dziewczęta:
II miejsce - Aleksandra Kryjak (3b)
Rywalizacja w snowboardzie (roczniki 2003-2005)
Kategoria dziewczęta:
I miejsce - Dominika Hydzik (7a)
Kategoria chłopcy:
II miejsce – Maksymilian Jarosz (7b)

Za najlepszy czas przejazdu w kategorii szkół podstawowych klas 0-3 puchar Burmistrza Wadowic otrzymał Adrian Targosz.
W narciarskiej rywalizacji uczestniczyli również: Anna Adamczyk, Jakub Bańdura, Julia Bik, Oliwia Ceremuga, Izabela Gąsiorek, Gabriela Kolber, Paweł Korzeniowski, Mateusz Kowalczyk, Kacper Kręcioch, Oliwia Kucharska, Patrycja Matuszyk, Laura Niewidok, Emilia Skrzyńska, Mikołaj Śliwiński, Aleksandra Targosz, Maja Woźnicka, Franciszek Zieliński, Łukasz Żmij.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

ZOBACZ ZDJĘCIA