Wydarzenia

W środę i czwartek, zaraz po świętach uczniowie klasy 3b - jedenastoosobowa grupa z koła teatralnego języka angielskiego - zaprezentowała w świetlicy swoim kolegom i koleżankom z klas I-III  nowe, świąteczne przedstawienie pt. "Christmas is coming". Tym razem myszki w czapkach mikołajowych ubierały choinkę oraz mówiły o wymarzonych prezentach świątecznych. I tym razem doszło do spotkania z kotem, który zapewniał wszystkich, że on też lubi Boże Narodzenie oraz... myszki. To ostatnie stwierdzenie wprowadziło myszki w popłoch i zmusiło do ucieczki przed kotem. Aktorzy śpiewali piosenki świąteczne o choince i Mikołaju. Posługiwali się ilustracjami i rekwizytami, które pomogły widowni rozumieć treści mówione przez dzieci. Na koniec przy dźwiękach melodii świątecznej uczniowie złożyli życzenia i zapalili zimne ognie. Nastrój świąteczny w szkole nadal trwa!