Wydarzenia

W dniach 19 i 20 grudnia 2018 r. grupa teatralna, do której uczęszczają dzieci z klas I-III przedstawiła teatrzyk o tematyce świątecznej "Pomocnicy świętego Mikołaja". Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas młodszych wraz z zaproszoną panią dyrektor szkoły, a w godzinach popołudniowych rodzice występujących uczniów. Co też się działo na scenie w czasie przedstawienia? Otóż św. Mikołaj do pomocy w swojej pracy zaprosił elfy, renifery a nawet delikatne śnieżynki, które zaprezentowały ciekawy układ taneczny z białymi balonami jako kulkami śnieżnymi. Nie zabrakło zaśpiewanych przez występujących uczniów piosenek świątecznych i pastorałek, które chętnie nuciła też zgromadzona publiczność. Salwy śmiechu wywołał pomysłowy i zabawny taniec św. Mikołaja z reniferem Rudolfem. Na zakończenie aniołki poczęstowały zgromadzoną publiczność cukierkami i złożyły życzenia świąteczne. Wesoły i wprowadzający w nastrój świąteczny występ małych artystów nagrodzili gromkimi brawami zaproszeni goście i uczniowie szkoły.

ZOBACZ ZDJĘCIA