7 grudnia klasy 3a i 2a uczestniczyły w imprezie mikołajkowej, która miała miejsce w najstarszej kopalni soli w Polsce – w Bochni. Było to miejsce niezwykłe, bo aż 250 metrów pod ziemią, w zabytkowej komorze solnej Ważyn. W programie tej imprezy były: warsztaty plastyczne – dzieci robiły łańcuch na choinkę; mikołajkowa dyskoteka - prowadzona przez zawodowych animatorów; spotkanie z Mikołajem, który przyszedł do dzieci z workiem słodkich prezentów oraz program artystyczny  - teatrzyk "Przygody Janka i Dziadka Mroza" przygotowany przez Teatr Lalek Pinokio. Dzieci w kopalni spędziły 3 i pół godziny  - był to czas beztroskiej zabawy, pełnej atrakcji i niespodzianek. Obie klasy, zarówno w kopalni jak i w autobusie były bardzo grzeczne. Brawo dzieci! Trzymajcie tak dalej!