13 grudnia 2018 r. w Wadowicach odbył się Konkurs Wiedzy Kulinarno-Żywieniowej zorganizowany przez Bank Żywności w Krakowie. Był to ostatni etap projektu współfinansowanego przez Gminę Wadowice pt. „Warsztaty zdrowego żywienia w szkołach na terenie gminy Wadowice”. Do konkursu zostali zaproszeni uczniowie wyłonieni podczas warsztatów kulinarno-żywieniowych w szkołach. Konkurs był przeprowadzony w trzech grupach wiekowych: 0-2, 3-4, 5-8. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich: Aleksander Dzidek, Paweł Korzeniowski, Victoria Rachtan, Nikola Wróbel. Dzieci bardzo dobrze radziły sobie z zadaniami konkursowymi i wykazały się dużą wiedzą kulinarną oraz zasadami zdrowego odżywiania. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i drobny upominek. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na pyszny, zdrowy poczęstunek.