Wydarzenia

Dnia 18 listopada 2018 r. rozegrany został II Turniej Trójek Ligi Minisiatkówki. Tym razem gospodarzem turnieju był Zator. Wadowice reprezentowały trzy drużyny dziewcząt SP1, dwie drużyny dziewcząt MKS Skawa oraz jedna drużyna chłopców SP1. Jak zawsze rozgrywkom towarzyszyło wiele emocji, dramatycznych akcji, łzy i radość. Ostatecznie nasze drużyny uplasowały się na następujących miejscach:
1. miejsce - SP1 1 - Małgorzata Łozińska, Amelia Banaś, Hanna Handzlik
6. miejsce - SP1 2 - Martyna Lizoń, Laura Niewidok, Magdalena Listwan
9. miejsce - MKS Skawa - Oliwia Ceremuga, Martyna Bojdak, Eliza Wojs
11. miejsce - SP1 3 - Maja Woźnicka, Witkoria Jamróz, Maja Tatar, Milena Krężel
Chłopcy (Kacper Kręcioch, Jan Puto, Nikodem Wiktor) zajęli 5. miejsce.
Na turnieju w klasyfikacji drużynowej najlepsze okazały się drużyny SP1 dziewcząt. Chłopcy zdobyli 3. miejsce. Oba zespoły otrzymały Puchar Burmistrza Zatora. Gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA