Wydarzenia

W piątkowe popołudnie 9 listopada w siedzibie klubu szachowego TFK Leskowiec - Wieża Wadowice odbył się turniej drużynowy szkół podstawowych powiatu wadowickiego w ramach Amatorskiej Ligi Dziecięcej i projektu Małopolscy Mistrzowie w Szachach. Każda szkoła mogła wystawić dwie drużyny, turniej rozegrano systemem kołowym (każdy z każdym). Miło nam poinformować, że nasz pierwszy skład (Kamil Mierzwa, Bartłomiej Merak, Krzysztof Szczygieł i Gabriela Kolber) zajął pierwsze miejsce w turnieju i będzie reprezentować nasz powiat w turnieju wojewódzkim! Drugi skład (Mateusz Fabia, Mateusz Mużydło, Aleksander Dzidek, Emilia Skrzyńska) uplasował się na czwartym miejscu. Obie drużyny otrzymały cenny sprzęt szachowy dla szkoły, który z pewnością zostanie wykorzystany podczas szachowych lekcji w klasach I-III i zajęć dodatkowych. Gratulacje!

ZOBACZ ZDJĘCIA