Wydarzenia

W minioną środę, tj. 31 października 2018 r. w Szkole Podstawowej na Kopcu odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym. Konkurencje składały się z biegu na 60 m, skoku w dal z miejsca, rzutu piłką lekarską (2 kg) w tył zza głowy i biegu sztafetowego 6x150m. Wszystkie próby przeprowadzono na trawiastym boisku. Bezkonkurencyjne okazały się dziewczyny z naszej szkoły, wygrywając zawody z przewagą 28 pkt. nad kolejnym zespołem. Natomiast nasi chłopcy po dwóch konkurencjach prowadzili, ale w kolejnych musieli uznać wyższość uczniów z SP 4, którzy ostatecznie wygrali te zawody.
Do zawodów rejonowych awansowały drużyny dziewcząt z SP1 i chłopców z SP4.
Gratuluję wszystkim zespołom wspaniałej, sportowej postawy!

Składy drużyn
Chłopcy: Filip Komendera, Nikodem Nowakowski, Antoni Ryłko, Maciej Sitarz, Kacper Kręcioch, Nikodem Wiktor
Dziewczęta: Nadia Stopka, Wiktoria Jamróz, Faustyna Gruszeczka, Laura Niewidok, Amelia Banaś, Małgorzata Łozińska

ZOBACZ ZDJĘCIA