Wydarzenia

W miniony czwartek, tj. 18 października 2018 r. braliśmy udział w gminnym turnieju halowej piłki nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Z różnych przyczyn nasza drużyna składała się wyłącznie z uczniów z rocznika 2005. Nasi chłopcy nie przestraszyli się starszych o 2 lata kolegów i zagrali wspaniały turniej, zajmując V miejsce! Pierwszy mecz z SP1 Chocznia rozstrzygnął się dopiero w końcówce, kiedy straciliśmy dwa gole. Drugi mecz z SP2 Chocznia nasi chłopcy w dramatycznych okolicznościach wygrali 3:2. Ostatni mecz przegraliśmy z SP4 2:6, ale na osłodę bramkę turnieju zdobył w nim Karol Hareńczyk, który popisał się strzałem zza pola karnego "zdejmując przysłowiową pajęczynę" z bramki rywala! W naszej bramce wspaniałymi interwencjami niczym Gianluigi Buffon popisywał się Michał Wilk, który zadebiutował na tej pozycji! Brawo piłkarze! Zagraliście świetne zawody!

ZOBACZ ZDJĘCIA