Wydarzenia

Ten rok szkolny w rozgrywkach sportowych rozpoczęliśmy jak zwykle od biegania. Cały miesiąc wrzesień systematycznie na lekcjach wychowania fizycznego odwiedzaliśmy stadion. Pierwsze zawody sportowe - gminne sztafetowe biegi przełajowe - miały miejsce 26 września 2018 r. na Stadionie Skawa w Wadowicach. Drużyny liczyły po 10 osób. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy biegali 800 m. Drużyna starszych dziewcząt z kl. 7 i 8 wybiegała I miejsce, drużyna młodszych dziewcząt z kl. 5 i 6 wybiegała I miejsce i drużyna młodszych chłopców z kl. 4-6 wybiegała I miejsce. W takim też składzie zaprezentowaliśmy się na powiatowych zawodach 5 października. Chłopcy biegli dystans 1000 m, a dziewczęta 800 m. Tym razem nasze drużyny także stanęły na podium. Obie drużyny dziewcząt zdobyły I miejsce, natomiast chłopcy II miejsce, tym samym awansując do województwa. Trzymajcie kciuki, już 10 października jedziemy pobiegać na lotnisko sportowe do Nowego Targu. Biegaczom życzymy szerokiej trasy i powodzenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z BIEGÓW POWIATOWYCH