Wydarzenia

W czwartek 4 października 2018 r. w klasach 1-3 obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych pod hasłem: "Śpiewać po angielsku każdy maluch może". I rzeczywiście to okazało się prawdą - maluchy świetnie się zaprezentowały! Każda klasa przygotowała na lekcji języka angielskiego piosenkę pod kierunkiem pani Moniki Marcinkiewicz .
Gospodarzami przeglądu były maskotki z podręczników: myszka Ben i Tygrysek. Klasa 1a wystąpiła we własnoręcznie ozdobionych maskach tygrysa. Klasa 1b wcieliła się w role podręcznikowego rodzeństwa. Klasy: 2a, 2b i 2c bawiły nas piosenkami: o szkolnych czynnościach, szukaniu Tygrysa i zabawą ruchową angielskich dzieci. Trzecioklasiści przypomnieli nazwy dni tygodnia oraz śpiewali o tym. co jeść i co robić, by być zdrowym. Gromkie brawa i okrzyki świadczyły, że piosenki się podobały. Na koniec każda klasa otrzymała dyplom za udział w przeglądzie piosenki angielskiej. Wszyscy dobrze się bawili, a dzieci swobodnie posługiwały się językiem obcym. BRAWO!

ZOBACZ ZDJĘCIA