Wydarzenia

W tym roku podczas 39. Biegu Powsinogi, który odbył się 16 września 2018 r., nasi najchętniejsi biegacze (72 osoby) zmagali się z trasami 100 m, 200 m, 400 m i 1500 m. Najmłodsi zwodnicy z klas I-III biegali na dystansie 100 m i 200 m. Dwóch zawodników z pierwszej klasy stanęło na podium i wybiegało złoto. Brawa dla Majki Żuławińskiej i Radka Pałosza. Klasy IV-VI biegły dystans 400 m i tutaj medale wybiegali: Maks Garb (II miejsce), Laura Niewidok (III miejsce) i Kacper Zamorski (III miejsce). Do najtrudniejszego dystansu 1500 m zgłosiło się około 60 osób, reprezentacja z naszej szkoły liczyła 10 osób z klas VII-VIII. Natalka Kruliczak zdobyła brąz! Wszystkim biegaczom gratulujemy hartu ducha i sportowej postawy. Cieszymy się, że mogliśmy z wami aktywnie spędzić to słoneczne popołudnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA