Wydarzenia - 2017/2018

W czwartek 21 czerwca 2018 r. odbyły się apele wychowawcze podsumowujące rok szkolny 2017/2018.

Apel młodszej grupy wiekowej rozpoczęła pani wicedyrektor Magdalena Ścibielska, po czym rozdano dyplomy dla najlepszych czytelników w mijającym roku. Dyplomy, wyróżnienia i nagrody z Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur" wręczyła pani Aneta Paleczna. Również w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" nasi młodsi uczniowie mieli wiele osiągnięć. Następnie wychowawczynie klasy wręczały dyplomy uczniom, którym dopisywało zdrowie i nie opuścili ani jednego dnia w szkole. W dalszej części apelu Zuzia Rumszewicz przybliżyła uczniom działalność Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci, do którego uczęszczają nasi uczniowie. W tym roku szkolnym, uczeń klasy 3b Jan Ścibielski zaprezentował na apelu swoją pracę licencjacką. Na zakończenie apelu było mnóstwo radosnych wspomnień. Każda klasa przygotowała prezentację ciekawych wydarzeń i wycieczek. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym w konkursach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z APELU W KL. 0-3

Spotkanie dla klas starszych rozpoczęliśmy pierwszą edycją szkolnego konkursu "Mam Talent", podczas którego obejrzeliśmy dziesięć wspaniale przygotowanych występów. Laureatem I miejsca w kategorii "Śpiew" została Maja Woźnicka z kl. 4a, I miejsce w kategorii "Instrument" zdobył Bartek Guzdek, natomiast w kategorii "Taniec" I miejsce zdobyła Wiktoria Jamróz z kl. 4a. Wszystkie występy były wyjątkowe. W dalszej części na środku oklaskami nagradzaliśmy uczestników i najlepszych uczniów w konkursach: "Kangur", "Baltie", Fox", "Bóbr", "Świetlik" "Mistrz słówek" a także uczniów ze 100% frekwencją: W. Jamróz, G. Wodniak, O. Rokowska, B. Guzdek, M. Łozińska, N. Matysiak, K. Capone. Doceniono pracę uczestników marszy na orientację a także naszych aktywnych wolontariuszy. Najlepszym czytelnikiem w szkole został Przemysław Łoziński. Natomiast sportowcem roku została Małgosia Łozińska, która w tym roku reprezentowała szkołę aż 26 razy. 50 sportowców udekorowano medalem uznania za liczny udział w zawodach sportowych i reprezentację szkoły. W kolejnej części spotkania Dawid Cygan z kl. 6b pochwalił się swoją licencjacką pracą na temat Sejmu RP, dzięki której pojechał na wycieczkę do Warszawy, gdzie z bliska mógł się przyjrzeć pracy tej skomplikowanej komórki państwowej. W ostatniej części apelu powspominaliśmy miłe chwile spędzone na wycieczkach klasowych. Każda klasa zaprezentowała swój najfajniejszy wyjazd. To był intensywny rok szkolny. Już nie możemy się doczekać jutrzejszego zakończenia roku szkolnego!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z APELU W KL. 4-7