Wydarzenia - 2017/2018

11 czerwca klasy piąte wyruszyły w kierunku Wrocławia. Zebraliśmy się o godzinie 4:45 pod basenem Delfin. Podczas jazdy autobusem słuchaliśmy muzyki, śpiewaliśmy, graliśmy z panią Agatą Kapałą (wychowawczynią klasy 5a) w milionerów itd. Pierwszy punkt programu to była Panorama Racławicka. Później pan przewodnik oprowadzał nas po Wrocławiu. Widzieliśmy tam wiele kościołów, miejsce, gdzie znajduje się Księga Henrykowska i wiele innych ciekawych miejsc. W trakcie zwiedzania liczyliśmy krasnale. Znaleźliśmy ich 32, brakowało nam do znalezienia 300. Na koniec dnia wybraliśmy się do zoo. Najbardziej spodobało nam się Afrykarium.
Drugiego dnia obudziliśmy się już o godzinie 6:00.  Ze względu na pogodę nie pojechaliśmy w Góry Stołowe tylko do Muzeum Ziemi Kłodzkiej. Oprócz muzeum zobaczyliśmy jeszcze Twierdzę Kłodzko i podziemia miasta z efektami specjalnymi, które były przerażające oraz rynek Kłodzka, gdzie zjedliśmy przepyszne lody. Około godziny 16:00 wyjechaliśmy z Kłodzka. Po drodze wstąpiliśmy do restauracji KFC. Najedzeni wsiedliśmy z powrotem do autobusu i mieliśmy siłę dalej grać w milionerów. Jak wróciliśmy była godzina 20:00 i przed basenem czekali na nas rodzice.

ZOBACZ ZDJĘCIA