Wydarzenia - 2017/2018

Od października do czerwca trwała Liga Minisiatkówki "Trójek" Chłopców i Dziewcząt roczników 2005 i młodszych. W lidze uczestniczyło 10 drużyn dziewcząt i 6 drużyn chłopców (SP1 Wadowice, SP2 Wadowice, UKS Sokół Zator, MKS Skawa Wadowice, UKS Zalew Świnna Poręba, SP Wysoka). Gospodarzem był za każdym razem inny uczestnik ligi. Młodzież rywalizowała w kategorii trójek i po każdym turnieju zwycięzcy otrzymywali dyplomy i medale.

Dnia 18 czerwca 2018 roku odbył się finałowy turniej ligowy. Najlepszą drużyną w kategorii dziewcząt okazała się drużyna z UKS Zalew Świnna Poręba, a w kategorii chłopców - SP Wysoka. Nasza szkoła, zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, zajęła 3. miejsce w ogólnej klasyfikacji. Gratulujemy i zapraszamy na przyszły rok do wspólnej zabawy!

ZOBACZ ZDJĘCIA