Wydarzenia - 2017/2018

Dnia 24 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej w Świnnej Porębie odbył się Czwórbój Lekkoatletyczny na szczeblu powiatowym. W turnieju wzięły udział cztery najlepsze drużyny z powiatu wadowickiego – w tym reprezentacja naszej szkoły. Rywalizacja w biegach na 60 m, w biegach na długim dystansie, w skoku w dal i w rzucie piłeczką palantową, była pasjonująca. Do końca nie było wiadomo, kto jest najlepszy. W końcowej klasyfikacji okazało się, że dziewczyny i chłopcy z SP1 awansowali do rejonu, zdobywając pierwsze i drugie miejsce. Gratulujemy!
Drużyna dziewcząt: Julia Spyrka, Milena Wójcik, Natalia Kruliczak, Wiktoria Godzik, Patrycja Wiercimak, Małgorzata, Łozińska
Drużyna chłopców: Wiktor  Pałosz, Michał Wilk, Mikołaj Śliwiński, Oliwier Chylewski, Karol Hareńczyk, Maciej Sitarz

ZOBACZ ZDJĘCIA