Dnia 15 maja 2018 roku przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego - Izabela Gąsiorek, Zuzanna Kosek i Hanna Handzlik wraz z opiekunem panią Martą Popiel uczestniczyli w debacie zorganizowanej przez Młodzieżową Radę Urzędu Miasta Wadowice.
Na początek zaproponowane zostały zabawy integracyjne. Następnie przewodniczący Rady przedstawił zasady działania Samorządu Uczniowskego. Potem uczniowie pracowali w grupach, tworząc idealny samorząd. Na koniec przedstawiciele szkół zaprezentowali działania samorządu i wolontariatu. Spotkanie to było dla nas cennym doświadczeniem. Dowiedzielismy się, jak działają Samorządy Uczniowskie w innych szkołach. Mamy nadzieje, że wykorzystamy najciekawsze pomysły i wdrożymy je w naszej szkole.