Wydarzenia - 2017/2018

W piątek 18 marca 2018 r. świętowaliśmy urodziny Patrona naszej szkoły. Do Wadowic po raz osiemnasty zjechali goście ze szkół z całej Polski. Urodzinowe spotkanie z okazji 98. urodzin Jana Pawła II połączone z obchodami 40. rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową rozpoczęło się w naszej szkole od koncertu "Radość wypełnia duszę mą". Do śpiewania pieśni zachęcały dziewczęta z klasy 4a wspierane przez zespół Tremusie. Wystąpił także zespół taneczny z OPP pod kierunkiem p. J. Zając, pokaz tańca towarzyskiego zaprezentowała Amelia Sabuda z partnerem Janem Gelardim, na koniec wystąpiły trzecioklasistki z hula-hoopami. Po koncercie uformował się orszak pielgrzymów, który ruszył ulicami Wadowic w kierunku Bazyliki ONMP. Mszę świętą odprawił ks. biskup Roman Pindel, o oprawę muzyczną zadbał wspaniały zespół góralski z Łostówki koło Mszany Dolnej.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Podczas gdy uczniowie klas czwartych i piątych uczestniczyli we Mszy Św., na sali gimnastycznej odbywał się koncert klas młodszych. Każdy oddział zaprezentował jeden utwór. Była bardzo radosna atmosfera, bo w końcu świętowaliśmy urodziny! Dla uczniów klas szóstych i siódmych przygotowany został quiz wiedzy o Janie Pawle II.

ZOBACZ ZDJĘCIA