Wydarzenia - 2017/2018

23 marca 2018 r. rozegrano VI Turniej Ligowy Minisiatkówki "Trójek" Chłopców i Dziewcząt roczników 2005 i młodszych. Gospodarzem turnieju była nasza szkoła.
Na sali gimnastycznej spotkało się 13 zespołów dziewcząt i 10 zespołów chłopców – miłośników siatkówki. Po rozegraniu kilkudziesięciu spotkań okazało się, że piątek był szczęśliwy dla dziewcząt z UKS Zalew Świnna Poręba (zespół 2), UKS Zalew Świnna Poręba (zespół 1) oraz UKS Sokół Zator 1. Nasza drużyna SP1 "Czarne" w składzie: Zuzanna Kosek, Nikola Simsak, Patrycja Wiercimak zajęła IV miejsce, zaś SP1 "Czerwone" (Małgosia Łozińska, Natalia Łyczak, Amelia Banaś) - IX miejsce.
W kategorii chłopców SP Świnna Poręba była najlepsza, wygrywając wszystkie pojedynki. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna ALPS i na trzecim SP Wysoka 1. Nasze drużyny zdobyły piąte oraz dziesiąte miejsce.
Kolejny turniej odbędzie się w kwietniu w Świnnej Porębie. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów siatkówki, rodziców, kolegów i koleżanki do wspierania swoich drużyn dopingiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA