Wydarzenia - 2017/2018

Za nami tegoroczna edycja Międzyszkolnego Testu Wiedzy Multimedialnej dla gimnazjalistów i uczniów klas VI i VII szkół podstawowych. Tematem przewodnim konkursu są szeroko pojęte multimedia. Organizatorem konkursu jest Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej w ZSCKU im. św. Jana Pawła II w Radoczy.
W etapie głównym konkursu, który odbył się 23 marca, naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VIIb:

  • Mateusz Pieczara,
  • Bartosz Więcek,
  • Jakub Pietrykowski,
  • Mateusz Woźniak.

Cała czwórka wykazała się ogromną wiedzą z dziedziny multimediów, a Mateusz Pieczara wśród 54 zawodników zajął indywidualnie 10. miejsce, za co otrzymał dyplom oraz bon do zrealizowania w sklepach Mediaexpert.
Dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie szkoły, Mateuszowi gratulujemy wysokiego miejsca i liczymy na was w przyszłorocznej edycji Międzyszkolnego Testu Wiedzy Multimedialnej.

ZOBACZ ZDJĘCIA