Wydarzenia - 2017/2018

Na powitanie wiosny, w czwartek - 22 marca 2018 r. pierwszaki wzięły udział w zorganizowanym wg pomysłu pani Krystyny Klink turnieju "Kocham Cię, Polsko!". Tematyka dotyczyła wiadomości o naszej Ojczyźnie. Było kilka konkurencji: zagadki, kalambury, koło fortuny, chodzące wyrazy, prezent urodzinowy. Uczniowie w zmieniających się czwórkach klasowych dzielnie zmagali się z zadaniami. Wręcz błyszczeli wiedzą. Panie wychowawczynie były dumne ze swoich podopiecznych. Nagrodą dla wszystkich były karty "Piotruś". Klasa 1a wygrała konkurencję - prezent urodzinowy w postaci zdjęcia klasowego z turnieju (dla każdego ucznia). Tym turniejem maluchy uczciły setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

W podobnej konwencji został przeprowadzony turniej w klasach trzecich i planowany jest w klasach drugich.

ZOBACZ ZDJĘCIA