Wydarzenia

W piątek 19 stycznia 2018 r. wolontariusze SP1 wraz z opiekunami odwiedzili Dom Pomocy Społecznej przy ul. Parkowej. Pensjonariuszom DPS-u zaprezentowali program "Hej kolęda, kolęda!".
W programie były: jasełka wyreżyserowane przez s. Wiktorię, koncert kolęd oraz życzenia i prezenciki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Potem na prośbę pensjonariuszy odbyło się wspólne kolędowanie przy choince. To były niezwykle wzruszające i piękne chwile!

ZOBACZ ZDJĘCIA

W poniedziałek 22 stycznia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Wolontariusze wraz z opiekunami odwiedzali Babcie i Dziadków na os. Pod Skarpą, składali życzenia i wręczali przygotowane  "Kwiatki dla Babci i Dziadka".

Bieżące informacje o działalności Wolontariatu w SP1 znajdziecie na stronie szkoły w zakładce WOLONTARIAT. Zapraszamy!