Wydarzenia

W piątek 19 stycznia 2018 r. nasi uczniowie z klas młodszych oraz z zerówki zaprosili do szkoły swoje ukochane Babcie oraz Dziadków. Dzieci zaśpiewały gościom piosenki i recytowały wierszyki z okazji ich święta. Atrakcją były jasełka przygotowane przez klasę 3c pod kierunkiem pani Marty Słodowskiej. Dużo śmiechu było przy konkurencjach przygotowanych przez pierwszoklasistów - babcie musiały na czas nakarmić swoje wnuczęta mandarynkami, z kolei dziadkowie budowali z wnukami jak najwyższe wieże z klocków. Odbyła się także pogadanka z asp. sztab. Zbigniewem Przybkiem, który uczulił na zagrożenia ze strony przestępców, próbujących wyłudzić pieniądze od osób starszych metodą "na wnuczka". Na koniec miłego spotkania dziadkowie i babcie zostali obdarowani upominkami wykonanymi samodzielnie przez wnuczęta.

ZOBACZ ZDJĘCIA