Wydarzenia - 2017/2018

19 grudnia 2017 r. drużyny z klas czwartych miały okazję bliżej poznać zwyczaje świąteczne na międzyklasowym konkursie "Christmas in Britain". Uczniowie wspaniale zaprezentowali angielskie piosenki "Jingle Bells" oraz "Santa Claus Is Coming to Town" w mikołajkowych i reniferowych strojach. Odpowiadali na pytania o zwyczaje Bożego Narodzenia w Anglii, podpisywali symbole świąt. Dużo emocji wzbudziło "dyktando w biegu" z angielską wersją polskich potraw wigilijnych oraz obdarowywanie drużyny przeciwnika przygotowanym wcześniej "krakersem". Klasa 4a zaimponowała wspaniałymi, przepięknymi krakersami, 4b dużą wiedzą o zwyczajach świątecznych, 4c najlepsza była w zadaniach wymagających umiejętności pisania. Ostatecznie różnicą 1 punktu wygrała 4b, a drugie miejsce zdobyły równorzędnie 4a i 4c. Zwycięzcy dla klasy zdobyli kalendarz z angielskimi podpisami i słodkimi zwierzakami, a każdy uczestnik otrzymał słodki podarek ze świątecznym akcentem i zakładki ze ściągami z języka angielskiego. Gratulujemy emocjonującej rywalizacji i zabawy klasom czwartym. Życzymy wszystkim... Merry Christmas and a Happy New Year!

ZOBACZ ZDJĘCIA