Wydarzenia - 2017/2018

Od kilku tygodni nasza szkoła realizuje zadanie publiczne z rządowego programu rozwoju szkolnej infrastruktury oraz rozwijania kompetencji nauczycieli i uczniów w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych "Aktywna tablica". Wniosek SP1 zawierał zakup monitora dotykowego oraz tablicy multimedialnej. Z udziałem środków gminy Wadowice oraz Wojewody Małopolskiego udało się to zrealizować!
30 listopada w sali nr 3 zamontowano piękny 75-calowy monitor dotykowy, a w sali nr 12 nową tablicę multimedialną oraz rzutnik ufundowany przez Radę Rodziców.
Trzeba przyznać, że technologia informacyjna wciąż się rozwija i jest niebywale atrakcyjną formą pracy w szkole. Uczniowie nie kryli zachwytu i radości. Teraz nowe wyzwania, ale i możliwości do wykorzystania sprzętu w edukacji.
Sprawozdanie z realizacji programu "Aktywna tablica" szkoła przedstawi do 30 czerwca 2018 r.

ZOBACZ ZDJĘCIA